Výsledek obrázku pro duben

DUBEN

5. 4. Divadlo "Letadlo"- vybíráme 45,- Kč.

9. 4. Solná jeskyně - vybíráme 40,- Kč.

11. 4. Velikonoční, jarní akce na zahradě MŠ, viz pozvánka.

Děti s rodiči budou plnit úkoly na stanovištích, bude zábava. Na závěr akce budeme hledat velikonoční poklad, který schoval zajiček :-).

19. - 22. 4. Velikonoční svátky - MŠ UZAVŘENA!

23. 4. Solná jeskyně - 40,- Kč.

30. 4. Čarodějnický rej na Beruškách

- dejte dětem kostým nebo jakýkoliv tématický převlek či masku, apod.

!!!

DNE 16. 4. (úterý) proběhne focení - jarní album

(vzor pozadí i cena jsou vylepeny na vchodových dveří do pavilonu (bledě modrá), oblečte děti pestře - do jarních barev)

!!!

4. 4. S dětmi se pilně připravujeme na Velikonoce. Přidali jsme se k probouzející přírodě a zasadili jsme si jarní osení, které už nám pěkně roste.

Více fotografií zde.

8. 4.  V průběhu tohoto měsíce se s dětmi věnujeme environmentální výchově a to konkrétně třídění odpadu. Děti seznamujeme s různými materiály - jak vypadají a proč je třídíme. Děti téma baví a jsou moc šikovné.

Více fotografií zde.

11. 4. Na zahradě naší MŠ proběhla jarní akce s názvem Vítání jara. Počasí nám přálo a děti si vše náramně užily a i s nadílkou od zajíčka byly spokojené. Fotografie jsou z důvodu  větší kapacity na jiných internetových stránkách chráněné přístupovými údaji (jméno: MŠ, heslo: vyhlidka). ZDE

Vojtíškové měli svátek a přinesli dětem do školky muffinky na mlsání. Děti Vojtíkům popřály k svátku a pak si všechny  společně pochutnaly.

23. 4.  Opět jsme vyrazily do solné jeskyně. Více fotek k nahlédnutí ve fotogalerii. Odkaz zde.

30. 4.   V úterý se slétli na Berušky ze všech koutů země čarodějové i čarodejnice a společně si užili spoustu zábavy.

Více fotografií zde.

Pár fotek z průběhu dne ve školce - práce na zahradě (péče o naše květiny a záhony) a různé činnosti  uvnitř MŠ.

18.6.2019
Platby ve školním roce 2019/20