Výsledek obrázku pro unor

ÚNOR

12. 2. Solná jeskyně - vybíráme 40,- Kč.

21. 2. Karnevalový den - na tento tématický den připravte prosím dětem jakýkoliv kostým na karneval (vynechte prosím akční hrdiny).

22. 2. Divadlo CEPÍK - seznámi děti s pravidly zdravého životního stylu a stravování. Vybíráme 40,- Kč.

26. 2.  Solná jeskyně - vybíráme 40,- Kč.

4. 2. V posledních dnech napadlo spousty sněhu, tak jsme si konečně pořádně zařádily. Vzali jsme ježdíky a šli si pořádně zabobovat. Ještě jednou velice děkujeme mamince Honzíka, která pro naši třídu Berušek zakoupila  ježdíky, takže teď jich už máme dostatek pro všechny.

Více fotografií zde.

S dětmi jsme v tomto měsíci také oslavily narozeniny naší Viktorky. Na oslavě nechyběl dortík ani šampáňo, které Viktorka dětem donesla.

Od začátku tohoto měsíce s dětmi cestujeme světem, poznáváme jeho zákoutí a hlavně naší republiku. Děti již perfektně poznají naší vlajku, učíme se nové básničky a písničky a hrajeme spoustu nových her. Poznávají rozdíly mezi městem a vesnicí a životem v nich.  Víme, ve kterém městě žijeme, jakou řeku zde máme a známe naše nejznámější památky a místa.

Více fotografií zde.

12. 2. Jako každé úterý, jednou za 14 dní proběhla i dnes navštěva solné jeskyně.

Více fotografií zde.

Vážení rodiče, v naší mateřské škole se uskuteční vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Vyšetření je spolehlivé, rychlé a zároveň zcela bezpečné. Včasným vyšetřením zraku máte možnost ochránit své dítě před vznikem pozdějších komplikací.

Cena vyšetření je 150,- KčPokud máte o vyšetření zájem, hlaste se třídním učitelkám.

www.primavizus.cz

Tento měsíc jsme také oslavili ve školce Stelly narozeniny. Děti  od Stelly dostaly výborné muffiny, na kterých si moc pochutnaly.

!! Z důvodu nemoci dne 22. 2. neproběhne plánované divadlo CEPÍK. Divadlo se přesune na náhradní termín. !!

21. 2. Dnes ráno místo dětí přišly do školky pohádkové postavy a zvířátka, tak nám nezbylo nic jiného než je přivítat tancem a pohoštěním.

Z důvodu většího počtu fotografií jsou umístěné ve fotogalerii na jiné internetové stránce.

Fotografie zde. Přihlašovací údaje do fotogalerie - jméno: MŠ, heslo: berusky.

22. 2.  Dnes nás navštívili žáci ve spolupráci se ZŠ Neštěmická, aby si vyzkoušeli den v MŠ jako učitelé. Připravili dětem zajímavý program - děti si vyrobily karnevalové masky a na závěr si zatancovaly a dostaly krásné omalovánky.

Z důvodu velké kapacity fotografií se opět nacházejí ve fotogalerii na jiné stránce.

Přihlašovací údaje - jméno: MŠ, heslo: berusky

Odkaz zde.