VÍTÁME VÁS V NOVÉM ROCE 2019

15.1. Solná jeskyně - 40,- Kč.

11.1. Sférické kino v MŠ - 65,- Kč.

21.1. Pojedeme s dětmi do Pampalánie. Cena včetně dopravy ( autobus od školky) je 110,- Kč. Dejte dětem s sebou podepsané pití v uzavíratelné láhvi. Pokud ditě zaplatí a nepojede, cena za autobus (30Kč) se nevrací. Jízdné je vypočítáno při účasti minimálně dvaceti dětí.

29.1. Solná jeskyně - 40,- Kč.

Do konce ledna je nutné uhradit platbu za dopravu do solné jeskyně za II.pololetí - 300Kč děkujeme

Na druhé pololetí vybiráme hygienické potřeby.

- 4 role toaletního papíru

- 2 balíky papírových kapesníků

- 1x vlhčené ubrousky

4. 1. Dnes děti využily k různorodému tvoření a hraní dárky od Ježíška, které donesl pod školkový stromeček. A při pobytu venku si skvěle zařádily na sněhu - proháněly ježdíky, hrabaly sníh, koulovaly se a dělaly andělíčky.

¨¨

Během měsíce ledna v naší třídě vykonává praxi studentka 4. ročníku střední pedagogické školy.

7. 1.  Se zpožděním dodáváme fotografie , kdy jsme s dětmi oslavili narozeniny Kačky Š., a poté jsme si rozbalili dárky pod našim vánočním stromečkem, kam nám školkový Ježíšek něco přinesl.

Více fotografií zde.

11. 1. Navštívilo nás sférické kino. Děti pozorně a se zájmem sledovaly jeho přípravu a neskutečně se na pohádku těšily. Neobvyklé sledování pohádky děti neskutečně nadchlo a velice je bavilo. Pohádka byla na téma zvířátka.

Takto trávíme dny ve školce v posledních týdnech.

Více fotografií zde.

21. 1.  Dnes jsme si udělali výlet do Pampalánie, kde měly prostor na dovádění a hry. Dětem se tam moc líbilo. Nakonec si daly zmrzlinku a jelo se zpět do MŠ.

.

Jelikož je fotek hodně, jsou uloženy na jiných stránkách určených pro ukládání fotografií. Více fotografií zde.

25. 1.  Další fotoreport z posledních lednových týdnů.

Více fotografií k nahlédnutí zde.

Během celého roku se s dětmi setkáváme s různými skupenstvími vody. V zimních měsících přišel čas na led. Děti si vyrobily vlastní led - s třpytkami, menšími hračkami a přírodninami, které jsme nasbírali na podzim. Poté, co se nám led vytvořil, začaly pokusy - tavení ledu/odkrývání přírodnin pomocí teplé vody a štětců a "porcování" ledu pilou a kladivem. Podívejte se, jak se Berušky činnost užívaly.

Více fotografií zde.

29. 1.  Úterní návštěva solné jeskyně.

18.6.2019
Platby ve školním roce 2019/20