Výsledek obrázku pro unor

ÚNOR

12. 2. Solná jeskyně - vybíráme 40,- Kč.

21. 2. Karnevalový den - na tento tématický den připravte prosím dětem jakýkoliv kostým na karneval (vynechte prosím akční hrdiny).

22. 2. Divadlo CEPÍK - seznámi děti s pravidly zdravého životního stylu a stravování. Vybíráme 40,- Kč.

26. 2.  Solná jeskyně - vybíráme 40,- Kč.

4. 2. V posledních dnech napadlo spousty sněhu, tak jsme si konečně pořádně zařádily. Vzali jsme ježdíky a šli si pořádně zabobovat. Ještě jednou velice děkujeme mamince Honzíka, která pro naši třídu Berušek zakoupila  ježdíky, takže teď jich už máme dostatek pro všechny.

Více fotografií zde.

S dětmi jsme v tomto měsíci také oslavily narozeniny naší Viktorky. Na oslavě nechyběl dortík ani šampáňo, které Viktorka dětem donesla.

Od začátku tohoto měsíce s dětmi cestujeme světem, poznáváme jeho zákoutí a hlavně naší republiku. Děti již perfektně poznají naší vlajku, učíme se nové básničky a písničky a hrajeme spoustu nových her. Poznávají rozdíly mezi městem a vesnicí a životem v nich.  Víme, ve kterém městě žijeme, jakou řeku zde máme a známe naše nejznámější památky a místa.

Více fotografií zde.

12. 2. Jako každé úterý, jednou za 14 dní proběhla i dnes navštěva solné jeskyně.

Více fotografií zde.

Vážení rodiče, v naší mateřské škole se uskuteční vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Vyšetření je spolehlivé, rychlé a zároveň zcela bezpečné. Včasným vyšetřením zraku máte možnost ochránit své dítě před vznikem pozdějších komplikací.

Cena vyšetření je 150,- KčPokud máte o vyšetření zájem, hlaste se třídním učitelkám.

www.primavizus.cz

Tento měsíc jsme také oslavili ve školce Stelly narozeniny. Děti  od Stelly dostaly výborné muffiny, na kterých si moc pochutnaly.

30.1.2019
Zápis dětí 2019/2020