VÍTÁME VÁS NA BERUŠKÁCH V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

VVe třídě je věnován dostatek času na adaptaci dětí ve spolupráci s rodiči a zcela v souladu s individuálními potřebami dětí.Děti si pomalu a postupně zvykají na pobyt v mateřské škole, ve třídě, na každodenní činnosti, od začátku jsou vedeny k samostatnosti v sebeobsluze,hygieně, stolování. Učí se komunikovat s ostatními dětmi, s učitelkou, spolupracovat, hrát si a pracovat ve skupinách. společně se učí respektovat pravidla třídy, jsou vedeny ke vzájemné ohleduplnosti, toleranci, učí se pomáhat si navzájem. Velký důraz klademe na řečový rozvoj dětí. Třída je vybavena PC KID SMART, kde děti získávají základy PC gramotnosti pomocí edukativních her. Ve třídě se během roku věnujeme polytechnické výchově.

Vážení rodiče,

sledujte pravidelně naše webové stránky, abyste se dozvěděli více o dění ve školce, o divadlech, výletech, solné jeskyni a jiných akcích.

Děkujeme.

Vybíráme hygienické potřeby na I. pololetí( do konce září)

- 4 role toaletního papíru

- 2 balení papírových kapesníků

- 0,5l tekutého mýdla

- 1 vlhčené ubrousky na pobyt mimo MŠ

Děkujeme.

Rodiče,

ve školce zůstala spousta oblečení, pyžam, bot, bačkor z minulého roku. Podívejte se, prosím, zda vám z těchto věcí nějaké nepatří. ( na třídní schůzce budou tyto věci k dispozici ve třidě Berušek) Pokud si toto oblečení do konce září nikdo nevyzvedne, bude vyhozeno.

Děkujeme za pochopení.

Zveme všechny rodiče na třídní schůzku, která se koná 11.9. v 15:30 hod. ve třídě Berušek (přízemí).

První dny na Beruškách

další fota  ZDE

18.9. HRÁTKY S OVOCEM A ZELENINOU

dejte, prosím, dětem do školky 1 - 2 kusy libovolného ovoce nebo zeleniny,

další fota  ZDE

24.9. Sváťovo dividlo - 40Kč.

DALŠÍ FOTA ZDE

Děti mohou nosit do školky kaštany, žaludy a jiné přírodniny.

9.11.2018
uzavření Mš o vánocích